4. -3
5. -2
6. -1
Всього відповідей: 10
Главная » 2008 » Квітень » 27 » 10-16 квітня у Севастополі проходив чемпіонат України з пауерліфтингу
10-16 квітня у Севастополі проходив чемпіонат України з пауерліфтингу
22:39:54

серед юніорів на якому успішно виступили вихованці тренера районної ДЮСШ відділу освіти Вадима Воронецького . Чемпіонами стали : МСМК Тетяна Ахмамєтєва та Сергій Гончарук . який вперше виконав норматив майстер спорту України .

18-20 квітня в Красилові проходили обласні ігри школярів з настільного тенісу , на яких збірна району у загальнокомандному заліку виборола - З місце . Готував команду до змагань тренер районної ДЮСШ відділу освіти Сергій Степанков .

18-20 квітня у Кам'янці - Подільському проходив чемпіонат області з важкої атлетики . Чемпіонами та призерами стали вихованці тренерів районної ДЮСШ „ Колос „ заслуженого тренера України Миколи Мельника та Олександра Хомовського :

місце Олександр Козачук , Тетяна Мельник , Людмила Комінчук , Сергій Шатковський . Денис Дудоров , Андрій Мельник ( Кам'янець - Подільський Національний університет ) ;

місце Свген Савицький . Юрій Блиску ( ПДАТУ ). Роман Сосун . Катерина Князєва ( Кам'янець - Подільський Національний університет );

місце вадим Зеднік ( Кам'янець - Подільський Національний університет ). В загальнокомандному заліку збірна команда Кам'янець - Подільського району зайняла перше місце .

19-20 квітня у Кам'янці - Подільському проходив чемпіонат області з легкоатлетичних метань . Вихованці тренера районної ДЮСШ Миколи Дубчака у метанні спису вибороли 3 призових місця :

Анастасія Розумовська   2 м.

Олеся Сидоренко     3 м.

Олександр Пав люк  3 м.

У загальнокомандному заліку район посів 3 місце .

18 квітня на стадіоні ім. Тонкочеєва проходила районна спартакіада школярів з легкої атлетики , за результатами якої сформовано збірну району для участі в обласних іграх школярів . Переможцями стали :

100 м.    Вікторія Ситар ( Оринин ) 200 м.   Марина Галах ( Кульчиївці )

Сергій Кшемінський ( Гуменці ) 400 м.   Ніна Дутко ( Гуменці )

Роман Роєцький ( Гуменці) 800 м.   Ольга Антонюк ( Оринин )

Олександр Сваржинський (Китайгород ) 1500 м. Галина Волошина ( Оринин )

Ігор Марунчак ( Гуменці) 3000 м. Галина Волошина ( Оринин )

Олександр Сапоговський ( Слобідка Рихтівська ) Довжина Олеся Сидоренко | Г\ліенці )

Сергій Кшемінський ( Гуменці) Висота     Олеся Сидоренко < Гуменці )

Роман Роєцький < Гуменці ) Штовхання ядра   Людмила Гула ( Ходоровці)

Олександр Павлюк ( Гуменці ) Спис       Анастасія Розумовська ( Гуменці)

Олександр Павлюк ( Г\"менці) Лиск        Андрій Урсуляк І Грушка )

У загальнокомандному заліку І місце посів Гуменецький НВК . II - Грушківський НВК . III - Кульчиївецький НВК

20 квітня відбулись матчі 1/4 Кубку району з футболу пам'яті Анатолія Крупицького :

.. Ліон „ ( Подільське ) - „ Чемпіон „ ( Колибаївка) 1:2

.. Кристал .. ( Голосків ) -.. Замок .. ( Панівці) 4:1

.. Олімп .. ( Кульчиївці ) -.. Товтри - Модуль .. ( Нігин ) 2:1

.. Октава М .. і Слобідка Рихтівська ) -.. Дністер ,, ( Стара Ушиця ) 7:3

16 квітня у смт. Нова Ушиця відбувся 1-й етап обласного конкурсу молодих сімей , в якому брала участь сім'я Кременчуків з с. Демшин та вийшла до наступного етапу конкурсу.

Наступної неділі збірна району з футболу братиме участь у фіналі обласних ігор школярів серед дівчат , які проходитимуть 22-24 квітня у Красилові. а команда юнаків 25-26 квітня у фіналі обласних змагань з футболу на призи клубу .. Шкіряний м'яч .. ( середня вікова група ). який відбудеться у м. Ізяслав.

-----------------------------7d812834d0614 Content-Disposition: form-data; name="user" kampod
Просмотров: 1877 | Добавил: kampod | Рейтинг: 0.0/0 |